پشتیبانی :37755514 - 031
پیامک: 09211191470
درباره ما

شرکت ماهان حساب سبلان با شماره ثبت ۵۳۵۰۹ با مدیرعاملی مهندس موسی هادی توانسته در مدت کوتاه خود پاسخگویی تمامی نیازهای یک تجارت موفق را برای کاربران خود فراهم آورد.

بزرگترین سرمایه ما. صداقت شاید ساده‌ترین و مهم‌ترین رکن باشد. منظور از صداقت اعتقاد و باورداشتن به محصولی که می‌فروشیم و نیز توجه به منافع جانب مشتری است، بنابراین باید به انجام کاری بپردازیم که خود در قامت یک مصرف‌کننده به آن اعتقاد و باور داریم. پس به دور از دام غرور و تکبر، ابتدا مطمئن می شویم که محصولمان، بهترین است. مادامی که اعتقادی قاطع به کار خود نداشته باشیم، موفقیتی قطعی نیز بدست نخواهیم آورد.

ما عقیده داریم که مشتریان برای دریافت سرویس ها و اطلاعات مورد نیاز باید بتوانند از هرجایی و با هر امکانی با ما در ارتباط باشند و بر این باور هستیم که مشتری نباید بهای ضعف های مدیریتی و یا اشکالات اجرایی کار ما را بپردازند.

ماموریت شرکت ما تمرکز برروی فعالیتهای تخصصی و اجتناب از انجام حرکتهای مقطعی و پراکنده ، پایبندی به ابتکارات ، خلاقیت و نوآوری می باشد . ما با رعایت اصول ، موازین و استانداردهای بین المللی و با توجه به ضرورت احترام و پیروی از اصول مندرج در چهارچوب فرهنگی به ارائه هرچه مطلوب تر خدمات خواهیم پرداخت.

ما از نظرات، پیشنهادات و انتقادات استقبال می کنیم چون جلب رضایت مشتری، جز با دریافت نظرات و شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما ممکن نیست. پس بر ما منت نهاده و پس از مطالعه مطالب و بررسی سرویس های ارائه شده ما را از نظرات خود بی‌نصیب نگذارید.

 

سفارش
تحویل آنی سامانه
پنل تست
مشاهده قبل از خرید
امکانات و تعرفه پنلها
راهنمای خرید سامانه
خطوط اختصاصی
اعطای نمایندگی
پشتیبانی شما وظیفه ماست
در شرکت ماهان حساب سبلان پشتیبانی کاربران به صورت 24 ساعته واقعی و مداوم در طول شبانه روز توسط بخش پشتیبانی داخل سامانه انجام میپذیرد .
تمایل دارید ما پشتیبان شما باشیم ؟
همکاری با کلیه اپراتورها
شرکت ما جزء معدود سرویس دهندگانیست که کلیه اپراتور های ارسال پیامک را به صورت همزمان پشتیبانی می نماید . در شرکت ما شما میتوانید از خطوط 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، ارسال پیامک بین المللی ، ارسال با دکل BTS ایرانسل ، رده سنی و جنسیت و کاملترین بانک مشاغل به تفکیک استفاده نمایید .
درگاه پرداخت بانک ملت
آخرین اخبار شرکت:  
Close