پشتیبانی :37755514 - 031
پیامک: 09211191470
پیامک تبلیغاتی

چگونه پیامک تبلیغاتی موثر بفرستیم

پیامک تبلیغاتی
انتخاب بهترین روش تبلیغاتی همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها صاحبان مشاغل بوده است .با گذر زمان روش های تبلیغاتی قبلی کارایی خود را از دست داده‌اند و نیاز تبلیغ دهنده را برآورده نمی کنند.
با همه‌گیر شدن تلفن‌های همراه ،نوع جدیدی از تبلیغات با نام پیامک تبلیغاتی یا SMS Marketing به وجود آمد که با هزینه بسیار کم بازدهی بسیار خوبی را برای تبلیغ دهنده ایجاد می کنید.
نکات زیادی وجود دارد که هنگام ارسال پیامک تبلیغاتی باید به آن توجه کرد.
متن کوتاه
متن پیامک تبلیغاتی شما باید کوتاه، ساده و قابل درک برای همه افراد باشد.افراد معمولاً پیامک‌های طولانی را نخوانده حذف می‌کنند.پس در نظر داشته باشید همان چند کلمه اول پیامک تعیین‌کننده هستند!
خلاقیت داشته باشید
تا به حال به متن پیامک های تبلیغاتی دقت کرده اید؟ اغلب آنها یک شکل دارند. حلقه گم شده در بازدهی ارسال پیامک تبلیغاتی خلاقیت است !
خودتان این دو پیامک تبلیغاتی را قضاوت کنید
“۱۰ درصد تخفیف در تمامی محصولات فروشگاه نوین ”
“با ارائه این پیامک در تمامی محصولات ۱۰ درصد تخفیف بگیرید.فروشگاه نوین”
پیامک ارزان به معنی کم بودن هزینه نیست !
این روز های سامانه های زیادی را می بینیم که اداعا می کنند سامانه هایی با قیمت بسیار پایین ارائه می کنند.گاه این پیامک حتی از قیمت مخابرات نیز کمتر است !
کافی است آن سامانه ۱۰ درصد پیامک های شما را ارسال نکند ! یا حتی کمی قانونی تر ! فرض کنید آن شرکت اعتبار مربوط به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود نموده اند به شما برگشت ندهد .
هر کدام از این ها کافی است که هزینه های کل شما را تا ۴۰ درصد افزایش دهد.
همیشه به خاطر داشته باشید شما نمی توانید از همه مردم شهر این سوال رابپرسید “آیا شما پیامک من را دریافت کردید؟!”
پس بدون شک سامانه هایی با سابقه کاری بالا و تعداد مشتریان بیشتر هزینه های شما را کمتر می کنند ، حتی اگر در ظاهر این طور نباشد .
دقیق تر نشانه بگیرید :
فرض کنید قصد دارید برای یک محصول آموزش ویژه تعمیر کاران خودرو تبلیغ کنید . راه های زیادی پیش رو دارید که گیرنده ها را در نظر بگیرید ، ولی یقینا ارسال این پیامک به ۱۰ هزار نفر از تعمیر کاران بازدهی بیشتر دارد تا ارسال به ۱۰۰ هزار نفر در یک شهر.
ماهان۰۵ تمامی مواردی که شما برای نشانه گیری دقیق نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد :
• ارسال گروه پیامک به شماره ها دلخواه
• ارسال پیامک به تفکیک مشاغل خاص موجود در شهر مورد نظر
• ارسال SMS منطقه ای به تفکیک استان ، شهر و نوع اعتباری یا دائمی همراه اول
• ارسال SMS منطقه ای به تفکیک استان ، شهر و جنسیت ایرانسل
• ارسال SMS منطقه ای به تفکیک استان ، شهر ، سن و جنسیت همراه اول
• ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس دکل BTS ایرانسل
راه های ارسال پیامک تبلیغاتی
شما دو راه پیش رو دارید ، راه اول این است که سفارش ارسال خود را به ما دهید و راه دو این است که از سامانه های ارسال پیامک ما برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنید.
پیشنهاد ما راه دوم است ، زیرا سامانه پیامکی ماهان۰۵ و ثبت نام در آن تنها چند دقیقه زمان نیاز دارد.مزیت دیگر این روش این است که اعتبار مربوط به پیامک های ارسال نشده و گیرنده مسدود به حساب شما بر می گردد و می توانید مجددا از آن استفاده نمائید.
سفارش
تحویل آنی سامانه
پنل تست
مشاهده قبل از خرید
امکانات و تعرفه پنلها
راهنمای خرید سامانه
خطوط اختصاصی
اعطای نمایندگی
پشتیبانی شما وظیفه ماست
در شرکت ماهان حساب سبلان پشتیبانی کاربران به صورت 24 ساعته واقعی و مداوم در طول شبانه روز توسط بخش پشتیبانی داخل سامانه انجام میپذیرد .
تمایل دارید ما پشتیبان شما باشیم ؟
همکاری با کلیه اپراتورها
شرکت ما جزء معدود سرویس دهندگانیست که کلیه اپراتور های ارسال پیامک را به صورت همزمان پشتیبانی می نماید . در شرکت ما شما میتوانید از خطوط 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، ارسال پیامک بین المللی ، ارسال با دکل BTS ایرانسل ، رده سنی و جنسیت و کاملترین بانک مشاغل به تفکیک استفاده نمایید .
درگاه پرداخت بانک ملت
آخرین اخبار شرکت:  
Close